دریافت وقت سفارت کشور یونان و اطلاعات کلی درباره اقدامات کلی برای مصاحبه در سفارت کشور یونان از جمله مواردی است که می توانید در این مقاله مطالعه کنید. همان طور که می دانید، کشور یونان جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که توانسته به میزان قابل توجهی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی پیشرفت کند. فراهم کردن شرایط پیشرفت، عضویت در اتحادیه اروپا و معاهده شنگن، برنامه ریزی دقیق، مدیران لایق و . . . از دلایلی است که کشور یونان را به یکی از برترین کشورهای اروپایی تبدیل کرده است. در دوره ای که اقتصاد قاره ی سبز دچار بهران شده بود، دولت کشور یونان با برنامه ریزی دقیق توانست از این شرایط سخت با کم ترین آسیب ممکن بیرون بیایید. از آن جایی که کشور یونان یکی از گزینه های مناسب برای اقامت به حساب می آید، باید نسبت به دریافت وقت سفارت کشور یونان و پیگیری های قانونی برای ورود به این کشور اقدامات لازم را به عمل آورید. در این مقاله اطلاعات کلی درباره کشور یونان و مواردی که باید نسبت به دریافت وقت سفارت کشور یونان رعایت کنید، پرداخته می شود. هم چنین اطلاعات و مواردی که باید نسبت به ورود به کنسول گری این کشور رعایت کنید را می توانید در این مقاله مطالعه کنید. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا، در خدمت شما عزیزان است.

یونان:

کشور یونان جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که در قسمت جنوبی قاره اروپا واقع شده است. این کشور یکی از زیباترین و جذاب ترین کشورهای اروپایی است که سالانه تعداد بسیار زیادی از افراد خارجی نسبت به سفر و اقامت در آن، اقدامات قانونی لازم را انجام می دهند.

یونان از شمال با کشور آلبانی ، مقدونیه و بلغارستان و از شرق با ترکیه هم‌مرز است. جالب است بدانید که سرزمین اصلی یونان، از غرب با فاصله‌ی کمی از دریای یونان واقع شده و از شرق و جنوب توسط دریای‌ اژه محدود شده است. همچنین این کشور در محل اتصال سه قاره‌ی آفریقا ، اروپا و آسیا قرار دارد. مردم این کشور برای معاملات خود از واحد پول یورو استفاده می‌کنند و زبان ‌آنها یونانی است. یونان با مساحتی حدود ۱۳۲ هزار کیلومتر مربع، جمعیتی بیش از ۱۰ میلیون را در خود جای داده است. این سرزمین از یک شبه‌جزیره و بیش از ۳ هزار جزیره‌ی مختلف تشکیل می‌شود. ۳۰۰ جزیره در این کشور مسکونی و بقیه خالی از سکنه هستند. همان طور که در مقالات قبلی به آن اشاره شد، کشور یونان جزو آن دسته از کشورهایی است که اقامت در آن می تواند ویژگی های بسیار زیادی را برای آن افراد فراهم کند.

ویژگی های اقامت در کشور یونان:

یکی از این ویژگی ها، استفاده یکسان از امکانات توسط افراد مهاجر است. هنگامی که به کشور یونان اقامت کردید و توانستید کارت شهروندی و ویزای این کشور را دریافت کنید، می توانید از تمامی امکانات موجود در این کشور همانند مردم یونان نهایت استفاده را ببرید.

یکی از امکانات بسیار مهم نسبت به دریافت وقت سفارت کشور یونان و سپس مهاجرت به این کشور، استفاده از سیسام آموزشی این کشور است. پس از اخذ اقامت کشور یونان، می توانید به راحتی نسبت به تحصیل در این کشور اقدامات لازم را به عمل آورید. پس از اخذ اقامت دایم این کشور می توانید به راحتی در این کشور تحصیل کنید و با دریافت مدارک معتبر از دانشگاه محل تحصیل خود در کشور یونان، در اکثر کشورهای عضو اتحادیه ی اروپا مشغول به کار و فعالیت شوید.

برای این که بتوانید در کشور یونان کار، سرمایه گذاری، ازدواج و یا تحصیل کنید، باید حتما نسبت به اخذ ویزای کشور یونان اقدامات لازم را به عمل آورید. برای این که بتوانید ویزای کشور یونان را دریافت کنید باید وقت سفارت کشور یونان را برای خود و افرادی که قصد مصاحبه دارید را تنظیم کنید.

نکات کلی درباره دریافت وقت سفارت کشور یونان:

همان طور که در مقالات قبلی نیز به آن اشاره کردیم، برای این که بتوانید در کشور یونان اقامت کنید، باید نسبت به دریافت وقت سفارت یونان موارد و اقدامات لازم را به عمل آورید. موضوعی که باید پس از دریافت وقت به آن توجه کنید، موارد کلی در هنگام مصاحبه و ورود به سفارت این کشور است.

  1. وقت شناسی:

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام مصاحبه در کنسول گری کشور یونان باید به آن توجه داشته باشید، وقت شناسی است. در هنگام زمان مشخص شده در کنسول گری و محل مورد نظر حاضر شده و با انرژی مثبت مصاحبه خود را آغاز کنید.

  1. پوشش رسمی:

یکی از موارد دیگری که در دریافت وقت سفارت کشور یونان باید به آن توجه کنید، داشتن پوششی آراسته و معقول است. از آرایش غلیظ و یا پوشیدن لباس های غیر رسمی در روز مصاحبه خودداری کنید. داشتن یک رایحه ملایم و برخورد محترمانه تاثیر به سزایی در جریان مصاحبه شما دارد.

  1. تکمیل مدارک:

سعی کنید حتما مدارک خود را به صورت کامل به کنسول گری این کشور تحویل داده و در دقت موضوع نهایت توجه را داشته باشید. همچنین پاسخگویی صحیح و کامل به سوالات یکی دیگر از مواردی است که باید در هنگام دریافت وقت سفارت کشور یونان و در طول زمان مصاحبه به آن توجه داشته باشید.

موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان است. با ما همراه باشید.

مترجم: جواد محمدی

منبع: http://www.visitgreece.gr/en/before_you_travel/passports_and_visas