دریافت وقت سفارت کشور لهستان و اطلاعات مربوط به آن را می توانید در این مقاله مطالعه کنید. کشورهای اروپایی یکی از قانون مند ترین کشورهای موجود در این کره خاکی هستند. بسیاری از فعالیت های انجام شده در این کشورها بر اساس قانون و موارد از پیش تعیین شده است. این کشورها با داشتن برنامه ریزی مشخص و تعهد به این برنامه ها به میزان قابل توجهی توانسته اند به موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کنند. به عنوان مثال همین قانون مندی باعث شده تا بسیاری از کشورهای اروپایی مانند انگلستان، روسیه، فرانسه، آلمان، لهستان و . . . به یکی از قدرت های برتر اقتصادی در قاره اروپا تبدیل شوند. در زمینه هایی مانند تحصیل و کار نیز این موضوع کاملا مشخص و برنامه ریزی شده است. بسیاری از دانشگاه های برتر اروپایی در این قبیل کشورها وجود دارد. موارد بسیار مهمی مانند اقامت و یا مهاجرت افراد خارجی به این کشورها، یکی از مواردی است که کشورهای اروپایی برای آن قانون های مشخص و دقیقی را طراحی کرده اند. به همین دلیل ایجاد اداره سفارت یکی از مکان هایی است که به امور مهاجرتی افراد خارجی رسیدگی می کند. اگر علاقه مند به تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و . . . در کشوری به غیر از کشور محل تولد خود هستید، از طریق سفارت یا همان کنسول گری کشور موردنظر خود باید اقدام کنید. از طریق سفارت کشور موردنظر خود و با ارایه مدارک موردنظر، می توانید فرایند مربوط به اقامت در کشور موردنظر خود را پیگیری کنید. کشور لهستان نیز جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که در چند سال اخیر طیف گسترده ای از افراد غیراروپایی نسبت به اقامت در این کشور اقدامات قانونی لازم را از طریق کنسول گری این کشور پیگیری کرده اند. لهستان نیز مانند سایر کشورهای عضو اتحایه اروپا و معاهده شنگن توانسته با پیروی از قوانین کلی و مشخص، در جذب نیروی مهاجر بسیار قوی و اصولی کار کند. از قوانین یاد شده می توان به وجود قوانین کلی و هنجارهایی که باید در کنسول گری یک کشور مانند کشور لهستان رعایت کرد، اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم چند سری موارد و نکات کلی که باید قبل از حضور در کنسول گری کشور لهستان آن را رعایت کنید را مورد بررسی قرار دهیم. با رعایت این نکات در دریافت وقت سفارت کشور لهستان، می توانید فرایندهای لازم برای اخذ اقامت این کشو را سریع تر دریافت کنید. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسات حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا در خدمت شما عزیزان است. با ما همراه باشید.

کشور لهستان:

لهستان را می توان جزو 10 کشور برتر اروپایی در زمینه جاذبه های گردشگری دانست. این کشور با بهره برداری از این منابع توانسته به میزان قابل توجهی در زمینه اقتصادی برای خود درآمد کسب کند. صنعت گردشگری این کشور یکی از صنایع تاثیرگذار در زمینه اقتصاد به حساب می آید.

پایتخت این کشور شهر زیبای ورشو و زبان رسمی این کشور لهستانی است. نکته مثبتی که درباره زبان کشور لهستان وجود دارد، این است که مردم کشور لهستان مسلط به زبان انگلیسی نیز هستند. تسلط شما بر زبان انگلیسی تا حدود بسیار زیادی در موفقیت شما در اقامت در این کشور کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

وسعت کشور لهستان بیش از 310.000 کیلومتر بوده و زبان این کشور لهستانی است. اگر علاقه مند به اقامت در کشوری دو زبانه واقع در قاره اروپا هستید، کشور لهستان، یک گزینه مناسب برای شما خواهد بود. بسیاری از مردم کشور لهستان قادر به برقراری ارتباط با شما از طریق زبان انگلیسی هستند.

نکاتی که باید قبل از دریافت وقت سفارت کشور لهستان رعایت کنید:

قبل از این که بخواهید وقت سفارت کشور لهستان را دریافت کنید، بهتر است چند سری اطلاعات درباره کشور لهستان و مواردی که باید قبل از دریافت وقت سفارت کشور لهستان بدانید را مورد برررسی قرار می دهیم.

  1. تکمیل مدارک:

به طور کل قبل از این که بخواهید نسبت به دریافت وقت سفارت کشور لهستان اقدام کنید، بهتر است چند سری اطلاعات کلی درباره مدارک لازم برای این موضوع را مد نظر خود قرار دهیم. به عنوان مثال قبل از این که اقدام به اخذ اقامت کشور لهستان کنید، باید حتما نسبت به فراهم بودن مدارک خود اقدام کنید. عدم وجود این مدارک تاثیر بدی بر فرایند دریافت وقت سفارت لهستان شما کند.

  1. عدم آوردن وسایل غیرقانونی:

یک موضوع خیلی مهمی که باید قبل از دریافت وقت سفارت کشور لهستان بدانید این است که بعضی از وسایل را نباید به این سفارت آورد. بهتر است از آوردن وسایل غیرقانونی و وسایلی که موردنیاز شما نیستند، خودداری کنید. به عنوان مثال وسایلی مانند چاقو، اسلحه، شوک الکتریکی، اسپری فلفل و موارد غیرضروری جزو وسایلی است که از آوردن آن به سفارت کشور لهستان باید خودداری کنید.

  1. عدم تطابق بازه زمانی سفر به کشور لهستان و زمان مصاحبه:

باید سعی کنید قبل از دریافت وقت سفارت کشور لهستان اقدام به رزرو بلیط هواپیما خود نکنید. در بعضی موارد این امکان وجود دارد که درخواست اقامت شما در کشور لهستان رد شود. پس بهتر است پس از بررسی های اولیه نسبت به اخذ ویزای کشور لهستان، اقدام به گرفتن بلیط برای سفر به کشور لهستان کنید.

کشور لهستان جزو یکی از کشورهای اروپایی برای اخذ اقامت به حساب می آید. موسسه حقوقی بین المللی رابین یکی از برترین موسسه های حقوقی در زمینه اخذ اقامت کشورهای اروپایی و کانادا، در خدمت شما عزیزان است.

مترجم: جواد محمدی

منبع: https://www.schengenvisainfo.com/things-not-bring-embassy/