وقت سفارت کشور اسپانیا و اطلاعات کلی درباره سفارت این کشور موضوعی است که می توانید در این مقاله آن را مطالعه کنید. کشور اسپانیا جزو آن دسته از کشورهای اروپایی است که سالانه تعداد بسیار زیادی از مهاجرین نسبت به اقامت و زندگی این کشور را انتخاب می کنند. دلایل بسیار زیادی وجود دارد ه مهاجرین این کشور را برای اقامت انتخاب می کنند. امکانات زندگی بالا، فرهنگ غنی، اقتصاد پویا و . . . از دلایلی است که بسیاری از مهاجرین نسبت به اقامت و زندگی در این کشور اقدامات لازم را انجام دهند. برای این که بتوانید در کشور اسپانیا اقامت کنید و درنهایت نسبت به اخذ کارت شهروندی این کشور اقدام کنند، بهتر است از طریق سفارت و کنسول گری این کشور فرایندهای لازم را پیگیری کنند. در این مقاله اطلاعات کلی درباره کشور اسپانیا و وقت سفارت این کشور را مورد بررسی قرار خواهیم داد. همچنین چند سری از مدارک کلی جهت دریافت اقامت کشور اسپانیا را در این مقاله لحاظ خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

کشور اسپانیا:

کشور اسپانیا یکی از برترین و زیباترین کشورهای اروپایی است که سالانه میلیون ها گردشگر از سرتاسر نقاط جهان از این کشور دیدن می کنند.این کشور در جنوب غرب قاره ی سبز قرار دارد. کشور اسپانیا به دلیل وجود قصر های باستانی و عظیم، کوه های بلند پوشیده شده از برف، مقبره های بزرگ و شهر های بسیار زیبا و پیچیده هدف تعداد بسیار زیادی از توریست ها در تمام نقاط جهان است. جمعیت این کشور طبق آمار در سال 2017، حدود 47,000,000 نفر است.

جدا از جاذبه های توریستی و دیدنی کشور اسپانیا، فرهنگ و جامعه ی این کشور پیچیده است. مردم اسپانیا خود را اسپانیایی می دانند اما بسیاری از آن ها خود را در ابتدا کاتالان، باسکی و یا گالیسان می دانند. دین بیش از 94 درصد از مردم اسپانیا کاتولیک وابسته به کلیسای رومی است که این دین مورد قبول مردم اسپانیا است در حالی که در طول تاریخ اسپانیا دیگر ادیان مانند اسلام، یهودیت و مسیحیت نیز در این کشور وجود داشته است.

یکی دیگر از نکات مهم فرهنگی این کشور این است که در طول هفته ی مقدس اسپانیا، اجتماع و حرکت دسته جمعی مردم اسپانیا زمانی صورت می گیرد که مردم لباس سنتی کاپیتور خود را پوشیده که این لباس یک کلاه مخروطی نیز دارد و بخشی از لباس فرم نشان دهنده ی برادری و اتحاد است.

اختلاط تاریخ و دین را به راحتی می توانید در شهر های کوچک کشور اسپانیا مشاهده کنید. ساختمان های بزرگ و بلند این شهر ها اکثرا کلیسا هستند که نمادی از ارتباط پیوسته و تنگاتنگ مذهب و فرهنگ این کشور است. در شهر های بزرگ نیز کلیساهای جامع و بزرگ اکثرا موزه نیز هستند.

بیان موارد اشاره شده در بالا به دلیل افزایش میزان آگاهی شما از جاذبه های توریستی، فرهنگی و اقتصادی این کشور است. موضوعی که اشاره به آن در اخذ اقامت کشور اسپانیا کمک می کند، انجام شدن فرایند قانونی اخذ این اقامت است.

بسیاری از بنگاه های مهاجرتی بدون در نظر گرفتن قوانین برای مهاجرت، متقاضیان اقامت در کشورهای اروپایی را بدون هیچ گونه پشتوانه قانونی فرایندهای اقامتی این افراد را پیگیری می کنند که با گذشت زمان، این فعالیت ها با شکست روبرو می شود.

یکی از راه های اخذ اقامت، دریافت وقت سفارت کشور اسپانیا است. به وسیله سفارت و انجام فرایند های اداری و مهاجرتی، می توانید به صورت قانونی برای اقامت و زندگی در کشور اسپانیا اقدام کنید.

وقت سفارت کشور اسپانیا:

اقامت در کشورهای اروپا و یا به طور کل هر کشوری، نیازمند پیگیری این موضوع از طریق مراجع قانونی است. اصلی ترین موضوع در این زمینه دریافت وقت سفارت کشور اسپانیا و یا دیگر کشور موردنظر شما جهت اقامت و زندگی است.

به طور کل سفارت یک نهاد اجرایی است که هدف اصلی آن برقراری ارتباط با دیگر کشورها است.اخذ اقامت نیز یکی از روش های برقراری ارتباط با سایر کشورها است. به وسیله سفارت یا همان کنسول گری این کشور، می توانید درخواست رسمی خود مبنی بر اخذ اقامت کشور اسپانیا و سپس دریافت کارت شهروندی این کشور اقدامات لازم را به عمل آورید.

برای این که بتوانید وقت سفارت کشور اسپانیا را به دست آورید و درخواست خود را برای اقامت در کشور اسپانیا به مراجع مربوط به این نهاد، انتقال دهید، باید مدارک لازم جهت اقامت و دریافت وقت سفارت کشور اسپانیا آماده کنید. موضوعی که توجه به آن بسیار مهم و کلیدی است، آماده کردن این مدارک و سپس ارسال درخواست جهت دریافت وقت سفارت کشور اسپانیا است. سعی کنید در ابتدا حتما مدارک خود را کامل آماده کرده و سپس به کنسول گری یا سفارت این کشور ارسال کنید. بعد از این موضوع می توانید به راحتی نسبت به دریافت اقامت در کشور اسپانیا و حضور در این کشور به صورت قانونی اقدام کنید.

مترجم: جواد محمدی

منبع: https://india.blsspainvisa.com/faq.php